KAŞ ‘A ULAŞIM

NASIL GİDİLİR Kaş ‘a Dalaman Havaalanı ya da Antalya havaalanından transfer hizmeti alarak ulaşabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki Dalaman havaalanından geliş hem daha rahat...

NASIL GİDİLİR

Kaş ‘a Dalaman Havaalanı ya da Antalya havaalanından transfer hizmeti alarak ulaşabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki Dalaman havaalanından geliş hem daha rahat hem de daha ekonomiktir. Dalaman havaalanından Kaşa toplu ulaşım araçlarını kullanarakta gelebilirsiniz. Tabi bu biraz zaman kaybı olmayacaksa. Dalaman havalanından Fethiye otogara giden servislere binip, Fethiye otogardan da Kaş otobüslerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Fethiye den hareket eden güzergahtaki duraklarda çok zaman kaybettiğinden zaman açısından biraz zor olabilir, Dalaman havalalanından kalkan, kaşshuttle (paylaşımlı transferler) daha ekonomik ve hızlı olacaktır. Ayrıca otobüs firmalarından kamilkoç, pamukkale otobüs firmalarını da kullanarak ulaşabilirsiniz. Kaş a ulaştıktan sonra Kaşturlarına katılmayı unutmayın:)

Ziyaretçi Görüşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Yazılar× Canlı Destek İçin Buradayız