Marmaris Fethiye Mavi Yolculuk 8Gün

MARMARİS Çıkışlı

8 Gün 7 Gece

0.00 den itibaren
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • Marmaris
  • fethiye
  • Göcek

MARMARİS GÖCEK FETHİYE MAVİ YOLCULUK 8 GÜN 7 GECE

Marmaris Fethiye mavi yolculuk turu popüler bir rotadır. Güzel ve dinlendirici bir Akdeniz tatili için seyahat edebileceğiniz en iyi rotalardan biri de Marmaris çıkışlı, Göcek Fethiye rotasıdır. Koylarının sunduğu doğal güzellik, kumsalların ince kumu, denizin mavi suları ve çam ormanlarının yeşilliği, huzur ve dinlenmenin farklı boyutlarını sunmaktadır.

Marmaris Göcek Fethiye mavi yolculuk tekne tatili ile dünyaca ünlüdür. Denizin bir havuz gibi güvenlidir. Hafif meltem rüzgârları, korunaklı koyları ile teknede geçirdiğiniz her andan keyif alırsınız. Size özel teknenizde kaptanınızın rehberliğinde mavi dünyalarda gezintiye çıkmaya hazırlanın.

Teknemiz kumanya hariç mürettebatlı olarak kiralanır. Mavi yolculuk boyunca yemek istediklerinizi marketten alırsınız. Aşçımız yemek öğünlerinizi hazırlar ve mürettebatımız servisini yapar.

1.Gün Marmaris

Saat 15:30 dan sonra misafirlerimiz tekneye giriş yapabilirler. Misafirlerimize hoş geldiniz ikramları ile birlikte kendilerine tur hakkında bilgiler veriyoruz. Ayrıca mavi yolculuk genel olarak anlatıyoruz. Teknede yaşama ile ilgili kurallar hakkında bilgiler veriyoruz. İlk gün misafirlerimiz isterlerse yakın bir koyda ya da Marmaris limanında kalıyoruz. Servisimiz akşam yemeği ile başlıyor.

2.Gün Ekincik Koyu-Dalyan

Sabah ilk rotamız Ekincik körfezi. Burada misafirlerimiz isterlerse ekstra tur olan Dalyan – Caunos turuna katılabilir. Misafirlerimizi tekneden küçük bir gezi teknesi ile alıyoruz ve Dalyan köyüne hareket ediyoruz. İztuzu plajı, Caunos Harabeleri ve çamur banyosu ile Dalyan köy gezisi bu turun kapsamındadır. Misafirlerimiz akşam üstü tekneye geri geliyorlar. Geceleme ve akşam yemeği Ekincik koyunda yapıyoruz.

3.Gün Göcek

Teknemiz sabah erken saatlerde misafirler uyurken yola çıkarıyor. Dişibilmez ve Kurtoğlu burunlarını geçen tekne sabah erken saatlerde dünyaca ünlü Göcek körfezine ulaşıyor.
Buradaki ilk durağımız Batık Hamam koyu. Bu koy  deniz altında kalan harabeler ile ünlüdür. Sabah kahvaltısı ve yüzme molasını burada veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz kıyıya çıkıp orman içinde yürüyüş parkurundan faydalanabilir. Öğle yemeğinden sonra Tersane adasına hareket ediyoruz.

4.Gün Fethiye

Fethiye’yi görmek isteyen misafirlerimiz olursa sabah Fethiye limanına giriş yapıyoruz. Misafirlerimiz, Fethiye’de isteğe bağlı olarak, jeep safari, Saklıkent turu, Kaya köy turu, Parasailing aktivitelerine katılabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Fethiye ya da yakın bir koy olan samanlık koyunda yapıyoruz.

5.Gün Yassıca Ada (Göcek)

Kahvaltı sonrası Göcek Adalarına hareket ediyoruz. Doğa harikası bu adalar arasından geçilerek Yassıca adada demir atıyoruz. Yüzmek, şnorkelle dalış yapmak ve su sporları için çok güzel bir bir yer olan bölge mavi suları ile dünyaca meşhurdur. Akşam yemeği ve geceleme Göcek adalarında yapıyoruz.

6.Gün Bedir Rahmi Koyu- Sarsala Koyu (Göcek)

Göcek’te görülmesi gerekli koylar olan Bedir Rahmi ve Sarsala koylarına uğruyoruz.
Bu koylar; Göcek’in en meşhur koylarıdır. Bedri Rahmi bu yolculuğa “ Mavi Yolculuk” ismini veren kişidir. Edebiyatçı ve Ressam kimliği ile bilinen Bedri Rahmi aynı zamanda meşhur Bedri Rahmi koyuna da ismini vermiştir. Akşam yemeği ve geceleme Ağa limanında yapıyoruz.

7 .Gün Cennet Adası (Marmaris)

Kahvaltıdan sonra Marmaris Kumlubük koyu için yola çıkıyoruz. Burada yüzme molası ve öğle yemeği verildikten sonra Marmaris Liman yakınlarında Cennet adasına gidiyoruz. Misafirlerin arzusuna göre ya burada ya da Marmaris limanında akşam yemeği verip ve geceleme yapıyoruz.

8.Gün Marmaris Dönüş

Kahvaltıdan sonra saat 10:30 gibi teknemiz Marmaris limana yanaşıyor ve turumuz sona eriyor.

marmaris fethiye mavi yolculuk rotası

Fiyata Dahil Olanlar

Teknede konaklama.
Mürettebat servisi.
Kullanım suyu.
Yakıt.
Türk limanları vergileri.

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yiyecek, içecek.
Yunan Adaları harcamaları.
Havaalanı transferi.
K.D.V.

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
1 Nisan 2022 - 31 Kasım 2022 Ücretsiz 0.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kekova mavi tur

Üçağız Kekova Mavi Yolculuk 4gece

5 Gün 4 Gece
ÜÇAĞIZ Çıkışlı
Üçağız kekova mavi tur rotasında teknelerimizi mürettebatlı kiralayarak mavi...
650.00 den itibaren
Vizesiz
kaş konaklamalı tekne turu

Kaş Kekova Kaş Mavi Tur 7gece

7 Gece 8 Gün
KAŞ Çıkışlı
Kaş konaklamalı tekne turu rotasında teknelerimizi mürettebatlı kiralayarak mavi...
750.00 den itibaren
kaş tekne turları bilmeniz gerekenler

Fethiye Kaş Kekova Fethiye Mavi Yolculuk 8 GÜN

8 Gün 7 Gece
FETHİYE Çıkışlı
FETHİYE KAŞ MAVİ YOLCULUK 8GÜN 7GECE Fethiye Kaş mavi...
0.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız