DALIŞ

KAŞ Çıkışlı

1 dalış

1000.00 den itibaren

Dalış

Kaş dalış noktası olarak Türkiye’nin en zengin bölgesidir. Dalgıçların yıl boyunca dalış yapabileceği ender yerlerdendir. Su altı mağaralarından, su altı batık gemi, batık tank, batık uçak gibi bir çok batığa ev sahipliği yapıyor. Tatil Sihirbazı Travel olarak kendi dalış merkezimize sahibiz.  Tüm deneyimlerimizi ve tecrübemizi dalış severlerle paylaşıyoruz. Kaş ta dalış yapacak olan misafirlerimiz için hazırlanmış programımız tüm dalgıçları bekliyor. Dalgıçlarımız isterlerse kendi ekipmanları ile katılabilirler ya da firmamıza ait dalış ekipmanlarını kullanabilirler. Tüm ekipmanlarımız hijyen kurallarına uygun olarak dezenfekte edilmekte olup, yeni malzemeleredir. Dalgıçlarımız gün içerisinde toplamda 3 kez dalış yapabilirler. Dalış teknemiz, Kaş limandan sabah ve öğleden sonra iki kez çıkış yapıyor. Sabah çıkışımız saat 09:00 . Sabah çıkışımızda 2 farklı dalış noktasına gidiyoruz. İsteyen dalgıçlarımız sabah yapılan dalışa katılırlarsa 2 dalış yapabilirler. Sabah çıkan teknemizin Kaş limana dönüşü 13:00 .

Öğleden sonra ise teknemiz 15:00 da çıkıyor, tek dalış noktasına uğrayıp geri dönüşü 17:00 da gerçekleştiriyor.

Kaş’ın etrafında 34 dalış noktası bulunmakta, dalış noktası dalgıç sayısına, dalgıçların seviyesine,  hava ve rüzgar koşullarına göre ayarlanmaktadır. Dalış aktivitemizde öğle yemeği hizmetimiz bulunmuyor, Teknemiz öğlen limana geri dönüş yaptığından, misafirlerimiz Kaş ta bulunan restoranlarda yemeklerini yiyebilirler.

Dalış turumuzda görebileceğimiz  yerler: tarihi ve modern sualtı batıkları. Yüzlerce farklı türe ev sahipliği yapan resifler. Depremler nedeniyle oluşmuş kanyonlar, duvarlar, büyüleyici kovuk ve mağaralar. Görüş mesafesinin 40 metreleri bulduğu derin mavilikler.

  • Dalış fiyatı ekipmanlar dahil tek dalış fiyatıdır.
  • Ekipmanlarını kendileri getiren dalgıçlarımız için dalış ücreti 650 TL dir
  • Dalış fiyatı ekipmanlar dahil tek dalış fiyatıdır.
  • Ekipmanlarını kendileri getiren dalgıçlarımız için dalış ücreti 650 TL dir
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 Ocak - 30 Ekim 2024 DALIŞ YAPAMAZ.00 1000.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş saklıkent safari turu

KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU Saklıkent jeep safari turu Kaş...
1500.00 den itibaren
kekova tekne turu

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü,...
1500.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
1500.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
85.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız