KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

250.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • GİZLİKENT KANYONU
 • KALKAN
 • KAPUTAŞ PLAJI
 • PATARA KUM TEPESİ
 • PATARA PLAJI
 • RUM KÖYÜ
 • SAKLIKENT KANYONU

KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU

Saklıkent jeep safari turu Kaş Kalkan ve çevresini gezpi göreceğiniz keyifli bir programdır. Saklıkent jeep safari turu ile 2 farklı kanyon (Saklıkent ve Gizlikent Kanyonları) ziyareti yapacağız. Patara ve Kaputaş plajlarında yüzme molası vereceğiz. Patara Kum Tepesinde gün batımını göreceğiz. Kalkan beldemize kısa bir keşif turu gerçekleştireceğiz. Saklıkent jeep safari turundan sonra tatil dönüşünde anlatacağınız unutulmaz anılarınız olacak.

Program :

Sabah 09:15 de Kaş’tan hareketle saklıkent jeep safari turumuz başlıyor. İlk olarak Kaputaş plajına gidiyoruz ve ufak ikramlar yapıyoruz. Kalkan dan katılacak misafirlerimiz için isterlerse Kaputaş plajından turumuza katılabilirler. Ya da Kalkan otagardan geçerken alabiliriz.

Kaş köylerinden geçerek Saklıkent kanyonlar bölgesine doğru devam ediyoruz. Sürüş güvenliğinin olduğu bölgelerde  su savaşları yapıyoruz. Eğlence garantili. Yol boyunca diğer safari araçlarındaki misafirlere üstünlük kurmak için su tabancalarınızla yapacağınız atışlarda suyunuzu doğru hedefe isabet ettirmeniz gerekecek.

Su savaşlarının ardından araçlarımızla kanyonlar bölgesine ulaşıyoruz. Önce kanyonlar bölgesinde yer alan güvenli odalarımıza tüm eşyalarımız bırakıp, yürüyüşe hazırlanıyoruz. İlk olarak Gizlikent kanyonu keşfediyoruz. 300 metrelik bir parkurda tamamen gölgelik ve doğal güzellikler arasında rehber eşliğinde yürüyüşümüzü yapacağız. Gizlikent kanyonunun sonunda bizi bekleyen Gizlikent Şelalesi’nin altına girip serinleme zamanı. Rehberimiz bu unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğraflarınızı çekecek. Ardından ana kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonu’na gidebiliriz. Tüm güzelliğiyle bizi bekleyen Saklıkent kanyonunda kısa bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşten sonra şimdi turun en unutulmaz anlarından birine geldik. 8 derecelik sıcaklıkta saklıkent kanyonunun içinden doğan nehir suyunun akıntısına kendimizi bırakarak body rafting yapacağız. Tabi bu macerayı yaşamak isteyen ve kendine güvenenler bizi takip edecek. Seyretmesi daha zevkli olur diye düşünenler köprüden yürüyerek çıkıcaklar.

Öğle Yemeği yemek zamanı. Nehir üzerinde kurulu sedirlerde açık büfe yemeğimizi yiyeceğiz. Yemeğimizin ardından Xanthos (Santos) antik şehrine doğru yola çıkacağız. Araçlarımızla Xanthos Antik şehirnden yavaş bir şekilde geçeceğiz. Rehberimiz sizleri bilgilendirecek.

Ardından sıcacık kumsalı olan Patara Plajı’na Patara antik şehri arasından geçerek yüzme molası vermeye gidiyoruz. Patara plajında yüzme molasının ardından Patara Kum tepelerine yorgunluğumuzu batan güneşe doğru çıkarıyoruz. Sezonuna bağlı olarak bir diğer turistik sahil kasabası olan eski Rum evleriyle meşhur ve İngilizler tarafından en romantik tatil bölgesi seçilen Kalkan’a da uğrayacağız. Saklıkent jeep safari turunda isteyen misafirlerimiz Kalkan plajında yüzebilir ya da Kalkan’ı gezebilir.

Saklıkent jeep safari turumuzu bitiriyoruz ve  Kaş a dönüyoruz.

TUR BAŞLANGIÇ: 09:15 (KAŞ) – 09:45 (KALKAN)

TUR BİTİŞ : 18:30

Saklıkent jeep safari turunda yanımızda yedek bir kıyafet, havlu, plaj ayakkabısı bulundurmanız tavsiye ediyoruz. Yürüyüş esnasında gerekli olan ayakkabılar satın almak istemezseniz, saklıkent jeeep safari turunda kiralayabilirsiniz.

Fiyata dahil olanlar:

 • Transfer
 • sabah sunulan ikramlar
 • öğle yemeği
 • saklıkent kanyon giriş ücreti
 • gizlikent kanyon giriş ücreti
 • patara plajı giriş ücreti
 • fotoğraflar

extralar:

 • içecekler
 • yürüyüş için gerekli plaj ayakkabıları
 • su tabancaları ve su el bombaları (isteğe bağlı)

 

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 Nisan 2021 - 15 Kasın 2021 150.00 250.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kekova tekne turu

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü,...
230.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞ TURU

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
250.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
400.00 den itibaren
deniz kanosu turu

DENİZ KANOSU (SEA KAYAKING)

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Deniz Kanosu Turu Deniz kanosu turu bir doğa sporudur....
375.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız