KAŞ ADALAR ÖZEL TEKNE KİRALAMA

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

4500.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • BEŞADALAR
 • ÇOBAN KOYU
 • GÜVERCİNLİK KOYU
 • LİMANAĞZI
 • UFAKDERE KOYU

Kaş Adalar Özel Tekne Kiralama

Kaş özel tekne kiralama hizmetinde teknemiz Kaş limanında bulunuyor. Limandan hareket eden gulet teknemizi mürettabatlı kiralayıp, etrafıntaki muhteşem koylarda yüzebilirsiniz.

Kaş özel tekne kiralama ile aileniz yada arkadaş gruplarınızla beraber Kaş ın etrafındaki koylara özel bir tura çıkabilirsiniz. Teknemizin kapasitesi 12 kişidir. Kaş etrafında bulunan koylardan; Beşadalar, Ufakdere koyu, Çoban koyu, Limanağzı ve Güvercinlik koylarını gezip muhteşem koylarda size özel bir tatilin tadını Kaş tekne kiralama hizmetimizde bulabilirsiniz. Öğle yemekleri tekne sunulmaktadır. 5 çeşit akdeniz mutfağından mezeler, salata ve Balık ya da tavuk ikram edilmektedir. Kaş’ ta özel tekne turu yapmak isteyen misafirlerimizle whatsapp uygulaması üzerinden müsait olan teknemizin resimleri paylaşıyoruz. Anlaşıldığında teknemizi sizin için rezerve ediyoruz.

Tur programı

10:00 da kaş limanda bulunan teknemize geçiyoruz. İlk olarak gideceğimiz yer Meis adasına çok yakın 5 adalar bölgesi. Gemi batığı ve muhteşem su altı kanyonun olduğu bölgedir. Aynı zamanda Kaş ta dalış noktalarından bir tanesidir. Teknemizde bulunan şnorkel ve gözlüklerle bu muhteşem bölgede denizin keyfini çıkaracaksınız.

5 adalar bölgesinden ayrılıyoruz. Kaş ın etrafında bulunan ve karayolu ile ulaşılamayan bakir koylara yol alıyoruz. Bunlardan biri de Ufak dere koyudur. Burada demir atıyoruz. Bu güzel koyda denize girip, doğanın tadını çıkarırken ,kaptanımız zeytin yağlı yemeklerinizi ve barbekünüzü hazırlayacak. Ufak dere koyundaki molamız ve yemeğimizin ardından rotamızı Kaş ın diğer bir koyuna çeviriyoruz. Çoban Koyu. 1 saatlik yüzme molasının ardından Çoban koyundan ayrılıyoruz.

Rotamızı Kaş ın ünlü koyu Limanağzı açıklarına çevirip, demir atıyoruz. Sert havalarda gemicilerin sığınak yeri olan , Kaş tan karayolu ile ulaşılamayan bu muhteşem doğal limanda yüzme molası veriyoruz. Ardından kaptanımızın hazırladığı çay, kek, meyve ikramları eşliğinde turumuza devam ediyoruz.

Limanağzı koyundan sonra rotamız Kaş ta dalış noktası olan güvercin koyu. Kaş ın yarımadası olan Çukurbağ yarımadasının bu güzel koyunda yüzme molasının ardından Kaş limanına geri dönüyoruz.

18:00 da Kaş limana teknemiz dönmüş oluyor.

Rota normal hava şartlarında uygulanır. Hava ve denizin durumuna bakılarak yeni rota belirlenebilir.

 

NOTE: FİYATLAR  TUR İÇİN TOPLAM FİYATTIR VE MAKSİMUM  8 KİŞİ İÇİNDİR.

 • Dahil Olanlar:
 • Murettabatlı tekne
 • Öğle yemeği

Extra:

 • İçecekler
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 Ocak - 30 Mayıs 2022 Ücretsiz 4500.00
1 Haziran - 30 Haziran 2022 Ücretsiz 4750.00
1 Tem 2022 - 20 Eylül 2022 Ücretsiz 5250.00
21 Eylül - 31 Ekim 2022 Ücretsiz 4750.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

özel tekne organizasyonu

KİŞİYE ÖZEL TEKNE TURU PROGRAMI

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KİŞİYE ÖZEL TEKNE TURU PROGRAMI Özel tekne organizasyonu ile...
2250.00 den itibaren
kekova özel tekne kiralama

KEKOVA ÖZEL TEKNE KİRALAMA

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
ÜÇAĞIZ ÇIKIŞLI ÖZEL TEKNE KİRALAMA Kekova özel tekne kiralama...
4000.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız