KAŞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

GEÇİCİ OLARAK DURDURULDU Çıkışlı

1 saat

0.00 den itibaren

KAŞ YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Kaş ta yamaç paraşütü ile kuşların neden şarkı söylediğini anlayacaksınız. Bu nedenle sizi Kaş ve Meis ’in harika manzarasını bir de gökyüzünden yamaç paraşütü ile seyrederek heyecan dolu bu özgürlüğü yaşamaya çağırıyoruz, Mas mavi denize, girintili çıkıntılı sahile ve çarpıcı dağlara sahip olan Kaş, yamaç paraşütü için Türkiye’ nin en uygun yerlerinden biri. Bazı misafirlerimiz Fethiye Babadağ’dan yapılan uçuş ile Kaş ta yapılan uçuşu kıyaslayabiliyorlar. Fakat bölgelerin coğrafi yapısı itibariyle yapılan uçuşların keyfi ve zorluğu değişmektedir. Bu sebeple Kaş’ta yamaç paraşütü ile hep deniz manzarası ve Yunan adası Meis size eşlik ediyor. Bölgemizde kaza oranı neredeyse sıfır.

Detaylar:

Kaş yamaç paraşütü için öncelikle araçlarımızla katılımcı misafirlerimizi Kaş ı çevreleyen Asaz Dağının eteklerine yaklaşık 780metre yüksekliğe çıkarıyoruz.  Deneyimli pilotlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz aktivitemiz, rüzgara, uçuş yapacak misafirlerimizin ağırlığı gibi etkenlere bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir. Kaş ta aktivite toplamda 1 saat sürmektedir. Bunun ilk yarım saati Asaz dağı eteklerinde yer alan kalkış noktasına transfer sürmektedir, diğer yarım saatlik süre ise havada kalış süresi olarak geçmektedir. Bunula birlikte uçuş süresi, rüzgar durumu, katılımcının kilosu gibi etkenlere bağlı olarak değişiyor. Uçuş sırasında dağların eteklerindeki yabani hayatı görebilirsiniz. Ayrıca Kaş’ın dar sokaklarını, Antiphellos’un antik yapılarını, ve plajlarını ve koylarını kuş gibi süzülerek yukarıdan izleyebilirsiniz.

İnişimizi Kaş limana yapıyoruz. Sabah saat 10:00 da başlayan ilk uçuşumuz, 1 saat aralıklarla 16:00 ‘a kadar devam ediyor. Son uçuşumuz tahmini 17:00 de bitmiş oluyor. Yanınıza kapalı bir ayakkabı almanız yeterli, güneş gözlüğünüzü, şort ve tişörtünüzü giyip gelebilirsiniz.  Kaş yamaç paraşütünde 9 yaş alt sınırı ve 120 kilo maximum ağırlık sınırlaması vardır. Aktiviteye katılımcı olmak isteyen misafirlerimizin yanında isterlerse refekatçılarını da, aracımızda yer olduğu sürece getirebilirler.

Yamaç paraşütü kanatlarımız belli bir uçuş saatinden sonra yenisiyle değiştiriliyor, malzemelerimiz yeni ve pilotlarımız tecrübeli. Tüm uçuşlarda misafirlerimiz sigortalanıyor.

Bu inanılmaz anları kaydetmek için pilotunuz sizin için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de yaptığını hatırlatalım.

Fiyata dahil olanlar:

  • Bölgeye transfer
  • Sigortalar
  • Uçuş

Extralar:

  • Fotoğraflar ve Video

Fiyata dahil olanlar:

  • Bölgeye transfer
  • Sigortalar
  • Uçuş

Extralar:

  • Fotoğraflar
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş saklıkent safari turu

KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU Saklıkent jeep safari turu Kaş...
1500.00 den itibaren
kekova tekne turu

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü,...
1500.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
1500.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
85.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız