KAŞ ADALAR ÖZEL TEKNE TURU

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

2850.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • BEŞADALAR
 • ÇOBAN KOYU
 • GÜVERCİNLİK KOYU
 • LİMANAĞZI
 • UFAKDERE KOYU

Kaş Adalar Özel Tekne Turu

Kaş özel tekne turu, Kaş limanından çıkan teknelerimizle yapılıyor. Kaş limandan hareket eden gulet teknemizi mürettabatlı kiralayıp, Kaş ın etrafındaki muhteşem koylarda yüzebilirsiniz.

Özel tekne turumuzla aileniz ya da arkadaş gruplarınızla beraber Kaş ın etrafındaki koylara özel bir tura çıkabilirsiniz. Teknemizin kapasitesi 12 kişidir , Kaş etrafında bulunan koylardan ; Beşadalar, Ufakdere koyu, Çoban koyu, Limanağzı ve Güvercinlik koylarını gezip muhteşem koylarda size özel bir tatilin tadını Kaş tekne kiralama hizmetimizde bulabilirsiniz. Öğle yemekleri tekne sunulmaktadır, 5 çeşit akdeniz mutfağından mezeler, salata ve Balık ya da tavuk ikram edilmektedir. Kaş’ ta özel tekne turu yapmak isteyen misafirlerimizle whatsapp uygulaması üzerinden müsait olan teknemizin resimleri paylaşılıp, anlaşıldığında teknemizi sizin için rezerve ediyoruz.

Tur programımız 10:00 da kaş limanda bulunan teknemize geçiyoruz. İlk olarak gideceğimiz yer Meis adasına çok yakın 5 adalar bölgesi. Gemi batığı ve muhteşem su altı kanyonun olduğu bu bölge aynı zamanda Kaş ta dalış noktalarından bir tanesi. Teknemizde bulunan şnorkel ve gözlüklerle bu muhteşem bölgede denizin keyfini çıkaracaksınız.

5 adalar bölgesinden ayrılıp, Kaş ın etrafında bulunan, karayolu ile ulaşılamayan bakir koylardan birine,Ufak dere koyuna demir atacağız. Bu güzel koyda denize girip, doğanın tadını çıkarırken ,kaptanımız zeytin yağlı yemeklerinizi ve barbekünüzü hazırlayacak. Ufak dere koyundaki molamız ve yemeğimizin ardından rotamızı Kaş ın diğer bir koyuna çeviriyoruz, Çoban Koyu. 1 saatlik yüzme molasının ardından Çoban koyundan ayrılıyoruz.

Rotamızı Kaş ın ünlü koyu Limanağzı açıklarına çevirip, demir atıyoruz. Sert havalarda gemicilerin sığınak yeri olan , Kaş tan karayolu ile ulaşılamayan bu muhteşem doğal limanda yüzme molası veriyoruz. Kaptanımızın hazırladığı çay, kek, meyve ikramları eşiliğinde turumuza devam ediyoruz.

Limanağzı koyundan sonra rotamız Kaş ta dalış noktası olan güvercin koyu. Kaş ın yarımadası olan Çukurbağ yarımadasının bu güzel koyunda yüzme molasının ardından Kaş limanına geri dönüyoruz.

18:00 da Kaş limana teknemiz dönmüş oluyor.

Rota normal hava şartlarında uygulanır. Hava ve denizin durumuna bakılarak yeni rota belirlenebilir.

 

NOTE: FİYATLAR  TUR İÇİN TOPLAM FİYATTIR VE MAKSİMUM  8 KİŞİ İÇİNDİR.

 • Dahil Olanlar:
 • Murettabatlı tekne
 • Öğle yemeği

Extra:

 • İçecekler
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
01 Nisan - 31 Ekim 2020
Ücretsiz
2850.00
1 Haziran 2019 - 30 Eylül 2019
Ücretsiz
2650.00
AY/GÜN/YIL
SADECE TATİL PAKETLERİ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

özel tekne organizasyonu

KİŞİYE ÖZEL TEKNE TURU PROGRAMI

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KİŞİYE ÖZEL TEKNE TURU PROGRAMI Özel tekne organizasyonu ile...
750.00 den itibaren
kekova özel tekne turu

KEKOVA ÖZEL TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
ÜÇAĞIZ ÇIKIŞLI ÖZEL TEKNE TURU Kekova özel tekne turu...
1800.00 den itibaren
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
[yikes-mailchimp form="1"]
× Canlı Destek İçin Buradayız