SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

225.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • GİZLİKENT KANYONU
 • KALKAN
 • KAPUTAŞ PLAJI
 • PATARA PLAJI
 • RUM KÖYÜ
 • SAKLIKENT KANYONU

SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU

Saklıkent jeep safari turu tam gün süren bir programdır. Saklıkent jeep safari turu ile 2 farklı kanyon ziyareti gerçekleştireceğiz. Bu kanyonlar gizli kent kanyonu ve saklıkent kanyonu. Saklıkent jeep safari turundan sonra tatil dönüşünde anlatacağınız çok güzel anılarınız olacak. Sabah Kaş’tan hareketle başlayan saklıkent jeep safari turumuzda eski bir Rum köyünde asma ağaçları altında sizlere sunacağımız çay ve gözleme ikramlarımız eşliğinde misafirlerimizle tanışacağız. Sohbetimizin ardından eğlencemiz başlıyor. Stresten uzak çocuklar gibi coşacağımız su savaşları için hazır mısınız?

Yol boyunca diğer jeeplerdeki misafirlere üstünlük kurmak için su tabancalarınızla yapacağınız atışlarda suyunuzu doğru  hedefe isabet ettirmeniz gerekecek.  Su savaşlarının ardından araçlarımızla kanyonlar bölgesine ulaşıyoruz. Önce kanyonlar bölgesinde yer alan güvenli odalarımıza tüm eşyalarımız bırakıp, yürüyüşe hazırlanıyoruz. İlk olarak Gizlikent kanyonu keşfediyoruz. 300 metrelik bir parkurda ,tamamen gölgelik ve doğal güzellikler arasında yürüyüşümüzün sonunda bizi bekleyen Gizlikent Şelalesi’nin altına girip serinleme zamanı. Rehberimiz bu unutulmaz anılarını ölümsüzleştirecek fotoğraflarınızı çekecek. Ardından ana kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonu’na gidebiliriz. Tüm güzelliğiyle bizi bekleyen Saklıkent kanyonunda kısa bir yürüyüşün ardından turun en unutulmaz anlarından biri olan; 8 derecelik sıcaklıkta saklıkent kanyonunun içinden doğan nehir suyunun akıntısına kendimizi bırakarak body rafting yapıyoruz. Tabi yüzmeyi bilmek şart. Tabii bu macerayı yaşamak isteyen ve kendine güvenenler bizi takip edecek, seyretmesi daha zevkli olur diye düşünenler ise bizleri alkış ve tezahüratlarıyla destekleyecek.

Artık yemek zamanı, nehir üzerinde kurulu sedirlerde açık büfe yemeğimizi de yedikten sonra sıcacık kumsalı olan Patara Plajı’na Patara antik şehri arasından geçerek yüzme molası vermeye gidiyoruz. Patara plajında yüzme molasının ardından bir diğer turistik sahil kasabası olan, eski Rum evleriyle meşhur ve İngilizler tarafından en romantik tatil bölgesi seçilen Kalkan’a da uğrayacağız, saklıkent jeep safari turunda isteyen misafirlerimiz Kalkan plajında yüzebilir ya da Kalkan’ı gezebilir.

Şimdi sırada ise meşhur kaputaş plajı var; turkuaz renkli deniziyle tanınan Kaputaş Plajı’nda yüzme molasının ardından buz gibi karpuz ikramı ile Saklıkent jeep safari turumuzu bitiriyoruz ve  Kaş a dönüyoruz.

TUR BAŞLANGIÇ: 09:15 (KAŞ) – 09:45 (KALKAN)

TUR BİTİŞ : 18:30

Saklıkent jeep safari turunda yanımızda yedek bir kıyafet, havlu,plaj ayakkabısı bulundurmanız tavsiye edilir. Yürüyüş esnasında gerekli olan ayakkabılar satın almak istemezseniz, saklıkent jeeep safari turunda kiralayabilirsiniz.

Fiyata dahil olanlar:

 • Transfer
 • sabah sunulan gözleme çay ikramları
 • öğle yemeği
 • saklıkent kanyon giriş ücreti
 • gizlikent kanyon giriş ücreti
 • patara plajı giriş ücreti
 • fotoğraflar

extralar:

 • içecekler
 • yürüyüş için gerekli plaj ayakkabıları(kiralanabiliyor 5 tl)
 • su tabancaları ve su el bombaları (isteğe bağlı)

 

AY/GÜN/YIL
SADECE TATİL PAKETLERİ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

kekova tekne turu

KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü, Kekova...
175.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
200.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
350.00 den itibaren
deniz kanosu turu

DENİZ KANOSU (SEAKAYAKING)

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Deniz Kanosu Turu Deniz kanosu turu bir doğa sporudur....
275.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız