Kalkan Tekne Kiralama Hizmeti İçin Doğru Adres

Kalkan Tekne Kiralama Hizmeti İçin Doğru Adres Sizler de tatilinizde denizle iç içe olmak huzuru yakalamak istiyorsanız mutlaka tekne kiralama hizmeti almalısınız. Salgın...

Kalkan Tekne Kiralama Hizmeti İçin Doğru Adres

Sizler de tatilinizde denizle iç içe olmak huzuru yakalamak istiyorsanız mutlaka tekne kiralama hizmeti almalısınız. Salgın hastalık nedeniyle artık otellerde kalmak çok da mantıklı bir seçim değildir. Bu yüzden de insanlar çoğunlukla kalabalıktan uzak bir şekilde tekne turu yapmayı tercih etmektedir. Hemen şimdi sizler de kaş tekne turu için rezervasyon yaptırarak son derece keyifli bir tatil yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Kaş’ın birbirinden farklı güzelliklerini keşfetmek ve bu mükemmel doğada güzel vakit geçirmek istiyorsanız hemen şimdi kekova tekne turu yapma şansını elde edebilirsiniz. Oldukça hijyenik olan teknemizde, sizler için özel olarak hazırlanan yemekleri eşsiz manzarada yiyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaş tekne kiralama hizmeti alarak sizler de tatilinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Artık kalkan tekne kiralama hizmeti almak firmamız sayesinde çok daha uygun fiyatlarla size sunulmaktadır. Sizler de tüm yılın yorgunluğunu atmak ve güzel vakit geçirmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Şunu da belirtmek gerekir ki; Kalkan limandan kiralanacak tekneler ile Kalkan etrafındaki koylarda tekne turu yapılabilir. Kekova bölgesini görmek için Üçağız köyüne gitmek gerekiyor. Üçağız köyü Kalkan ‘a 60 km mesafede. Kekova tekne turu için diğer bir alternatif ise Kaş limandan hareket etmek. Tabi Kaş limandan Hareket eden tekneler ile Kekova 2 saat sürüyor. Aslında tercih sizlere bağlı. Teknede sailing şeklinde hareket etmek isterseniz Kaş limandan hareketli tekne turu doğru tercih. Kekova bölgesini tam anlamıyla gezmek için üçağız köyünden tekne turu yapmak daha doğru olabilir.

Kalkan’dan Kaş 30 km mesafededir. Üçağız köyüne ya da Kaş ‘ a gitmek için transfer hizmetleri de bulunuyor. www.kasshuttle.com adresinden transfer hizmeti fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Yazılar

Kekova Tekne Kiralama

Kekova Tekne Kiralama Kekova tekne kiralama ile bölgede muhteşem bir tekne...

Kekova Tekne Turları Tek Adres

Kekova Tekne Turları Tek Adres Kekova tekne turlarında tek adres Kaş...

Kaş Tatilinde Yapılacaklar

 Kaş Tatilinde Yapılacaklar Yapılacaklar listesinde öncelikle Kaş Kekova tekne turu, saklıkent...

Kaş Tatili İle Kendinizi Ödüllendirin

Kaş Tatili İle Kendinizi Ödüllendirin Yorucu bir yılın ardından hepimiz rahatlayacağımız...


× Canlı Destek İçin Buradayız