KAŞ TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

KAŞ Çıkışlı

3 Gece 4 Gün

222.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • BATIKŞEHİR
 • AKVARYUM KOYU
 • GİZLİKENT KANYONU
 • GÖKKAYA KOYU
 • KAPUTAŞ PLAJI
 • KEKOVA
 • KORSAN MAĞARASI
 • SAKLIKENT KANYONU
 • SİMENA
 • TERSANE KOYU

KAŞ TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

Kaş tatil paketi için yaş aralığı 15 ile70 arasıdır. Hergün katılım sağlanabilir. Paket tarihlerini misafirlerimiz kendileri belirleyebilir.

Kaş Tatil Paketi 3 gece 4 günlük program ile Kaş ‘ı tanıma fırsatı bulursunuz ve Kaş ta kısa bir tatil yapmış olursunuz. Böylece bir daha gelmeye bahaneniz olur. Kaş Tatil Paketi 3gece 4gün programı her gün çıkışlıdır. Sadece tatil tarihinizi bildirmeniz yeterli.

Katılımcı yaş Grubu: Her yaş için uygun

1.gün:  Kaş a geldiniz ve otelimize giriş yaptınız, kısa bir dinlenmenin ardından sizi ofisimize davet ettik,  ofisimizde Kaş ve program hakkında çay-kahve eşliğinde sohbet eşliğinde bilgilendirme yapılacak.

2.gün:  Kekova BatıkŞehir Tekne Turu

Kekova Tekne Turu Kaş Tatilinin olmazsa olmaz bir aktivitesi. Kekova tekne turunda batıkşehir üzerinde tekneyle gezerken, Kaleköy tarihi köyünde dinlenirken tarihe tanıklıkedeceksiniz. Kekova bölgesinin muhteşem tertemiz koylarında yüzerken zaman dursun isteyeceksiniz. Öğle yemeklerimiz teknede açık büfe şeklinde sunulacak. Yemeklerimiz yöresel lezzet taşımaktadır. Sabah 09:30 Kaş tan başlayan Kekova tekne turumuz 18:00 da bitiyor.

(tüm gün süren aktivite)

3.gün Saklıkent Safari Turu

Jeep Safari aktivitesi ile eğlencenin ve maceranın dibine vuracaksınız. Sabah 09:00 da safari araçlarımızla turumuza başlıyoruz. Kaş ın en deneyimli ve eğlenceli ekibiyle tura başlıyorsunuz. Kaş Saklıkent safari turunda ilk olarak Kaputaş plajında 1 saat yüzme molası veriyoruz. Ardından eski bir köy evinde kahvaltı molası vereceğiz. Gözleme ve çay ikramlarından sonra safari araçları arasında ve köylülerle yapacağımız su savaşına hazırlanacaksınız. Rehberimiz detayları size anlatacak. Unutamayacağınız bir savaş sizi bekliyor. Sürüş güvenliğinin olduğu noktalarda su savaşı yapılıyor ve sadece sabah gözleme-çay ikramları verdiğimiz köy ile Saklıkent kanyonu arasındaki mesafede yapılıyor.

Artık Saklıkent kanyonlar bölgesine varıyoruz. İlk olarak Gizlikent kanyonuna girip, gizlikent kanyonundaki şelaleyi görüp altında resimleriniz çekiliyor. Ardından diğer kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonuna geçip yürüyüş yapıyoruz. Kanyonun çıkışında isteyen, cesaret eden ve yüzme bilenler  “Bodyrafting” aktivitesine katılıyor. Akan nehirde yüzüyoruz. Aklınızdan hiç çıkmayacak bir anı olarak yerini alacağından eminiz.

Öğle yemeğimizi nehir üzerinde kurulu sedirlerde alıyoruz. Yemeğimizin ardından çamur banyosu için hazırlanmış, çamur havuzlarına gidiyoruz. İsteyen herkes çamur banyosu yapabilir. Çamurlarımızdan arındıktan sonra, araçlarımızla Likya Uygarlığına ilk başkentliği yapmış Xanthos antk şehrine gideceğiz. Burada araçlarımız yavaş seyir halinde olacak ve rehberimiz bilgilendirme yapacak. Ardından dünyaca ünlü Kaputaş Plajına geçiyoruz.1 saatlik yüzme molasının ardından Kaş a 18:30 da dönüyoruz.

(Tam Günlük bir aktivite)

4.gün Dalış (Opsiyonlu Tur)

Kaş Türkiye’nin en önemli dalış noktası. Kaş ta Dalış için limanda bekleyen teknemize sabah 08:45 geçiyoruz. Eğitmenimiz, kullanacağımız ekipmanlar hakkında, nasıl kullanacağınız konusunda , su altı iletişimi nasıl sağlayacağınız hakkında kısa bir eğitim verecek.  Ekipmanları dalış ekibimiz yardımıyla giydikten sonra, eğitmenimizle bire bir dalışa geçeceksiniz. Eğitmenimiz dalış süresince sadece sizi daldıracak ve sizin yanınızda olacak. Yaklaşık 5 ila 7 metre derinliğe inebileceksiniz. Sualtında kalış süresi yaklaşık 30 dakika. Limana dönüşümüz 13:00

(Yarım günlük bir aktivitedir.)

Kaş tatil paketi 3 gece 4gün programına katılacak misafirlerimizin opsiyonlu olan dalış aktivitesini paketlerine eklemeleri durumunda uçakla döneceklerse uçak biletlerini  17:00 ve sonrası almaları gerekiyor.(Son gün dalış 13:00 da bitiyor.)

AÇIKLAMA:

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

KONAKLAMA VE KONSEPT:

Merkez Oteller : Phellos Otel- Bilgin Otel-Arpia hotel(Standart Oda-Kahvaltı Dahil)

AÇIKLAMA:

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

KONAKLAMA VE KONSEPT:

Merkez Oteller : Phellos Otel- Bilgin Otel-Arpia Hotel (Standart Oda-Kahvaltı Dahil)

Sadece saklıkent safari turu ve tekne turu tam güm olduğundan öğle yemekleri turlarda dahildir.

Saklıkent safari turunda tüm girişler dahildir.

Tüm rehberlik hizmetleri dahildir.

Dahil Olmayanlar:

Dalış aktivitesi ve dalışta çekilen sualtı  resimler.

Saklıkent Jeep safari turunda çekilen resimler dahil değildir.

Dalış aktivitesinde öğle yemeği yoktur. Tur opsiyonludur. İsteyenler extra ücret ödeyerek katılabilirler ve +14 yaş üzeri katılımcılar katılabilirler.

Akşam yemekleri

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 NİSAN 2024 -31 MAYIS 2024 Ücretsiz 222.00
01 HAZ-30HAZ 2024 Ücretsiz 266.00
01 TEM- 15 EYLÜL 2024 Ücretsiz 310.00
16 EYLÜL- 30 EKİM 2024 Ücretsiz 285.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş balayı tatil paketi

KAŞ BALAYI TATİL PAKETİ 5Gece 6Gün

5 Gece 6 Gün
KAŞ Çıkışlı
KAŞ BALAYI TATİL PAKETİ 5 Gece 6 Gün Kaş...
347.00 den itibaren
kas macera tatil paketi

KAŞ XL EXTREME TATİL PAKETİ 6Gece 7Gün

6 Gece 7Gün
KAŞ Çıkışlı
KAŞ MACERA TATİL PAKETİ 6GECE 7GÜN Kaş XL extreme...
499.00 den itibaren
kaş macera tatil paketi

KAŞ MACERA TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

3 GECE 4GÜN
KAŞ Çıkışlı
KAŞ MACERA TATİL PAKETİ 3GECE 4GÜN Kşa macera tatil...
267.00 den itibaren
kaş dalış kursu paketi

KAŞ DALIŞ KURSU PAKETİ 4GECE 5GÜN

4 Gece 5 Gün
KAŞ Çıkışlı
Kaş Dalış Kursu Paketi 4gece 5 Gün YAŞ- 15...
560.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız