KAŞ mini TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

KAŞ Çıkışlı

3 Gece 4 Gün

175.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • BATIKŞEHİR
 • AKVARYUM KOYU
 • GİZLİKENT KANYONU
 • GÖKKAYA KOYU
 • KAPUTAŞ PLAJI
 • KEKOVA
 • KORSAN MAĞARASI
 • SAKLIKENT KANYONU
 • SİMENA
 • TERSANE KOYU

KAŞ mini TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

3 gece 4 gün tatil paketi için yaş aralığı 15 ile70 arasıdır. Hergün katılım sağlanabilir. Paket tarihlerini misafirlerimiz kendileri belirleyebilir.

Kaş Mini Klasik 3 gece 4 gün tatil paketi ile Kaş ‘ı tanıma fırsatı bulursunuz ve Kaş ta kısa bir tatil yapmış olursunuz. Böylece bir daha gelmeye bahaneniz olur. Kaş Mini Klasik Programı hergün çıkışlıdır. Sadece tatil tarihinizi bildirmeniz yeterli.

Katlımcı yaş Grubu: Her yaş için uygun

1.gün:  Kaş a geldiniz ve otelimize giriş yaptınız, kısa bir dinlenmenin ardından sizi ofisimize davet ettik,  ofisimizde Kaş ve program hakkında çay-kahve eşliğinde sohbet eşliğinde bilgilendirme yapılacak.

2.gün:  Kekova BatıkŞehir Tekne Turu

Kekova Tekne Turu Kaş Tatilinin olmazsa olmaz bir aktivitesi. Kekova tekne turunda batıkşehir üzerinde tekneyle gezerken, Kaleköy tarihi köyünde dinlenirken tarihe tanıklıkedeceksiniz. Kekova bölgesinin muhteşem tertemiz koylarında yüzerken zaman dursun isteyeceksiniz. Öğle yemeklerimiz teknede açık büfe şeklinde sunulacak. Yemeklerimiz yöresel lezzet taşımaktadır. Sabah 09:30 Kaş tan başlayan Kekova tekne turumuz 18:00 da bitiyor.

(tüm gün süren aktivite)

3.gün Saklıkent Safari Turu

Bugün başka bir gün. Eğlencenin ve maceranın dibine vuracaksınız. Sabah 09:30 da safari araçlarımızla turumuza başlıyoruz. Kaş ın en deneyimli ve eğlenceli ekibiyle tura başlıyorsunuz. Kaş Jeep safari turunda ilk olarak Kaputaş plajında yüzme 1 saatlik yüzme molası veriyoruz. Ardından eski bir köy evinde kahvaltı molası vereceğiz. Gözleme ve çay ikramlarından sonra safari araçları arasında ve köylülerle yapacağımız su savaşına hazırlanacaksınız. Rehberimiz detayları size anlatacak. Hatırlatmak isteriz ki su savaşına katılmak zorunlu değil. İstemeyen misafirlerimizi araçların ön koltuklarına oturup camları kapatıp seyirci kalabilirler. Sürüş güvenliğinin olduğu noktalarda su savaşı yapılıyor ve sadece kahvaltı verdiğimiz köy ile Saklıkent kanyonu arasındaki mesafede yapılıyor.

Artık Saklıkent kanyonlar bölgesine varıyoruz. İlk olarak Gizlikent kanyonuna girip, gizlikent kanyonundaki şelaleyi görüp altında resimleriniz çekiliyor. Ardından diğer kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonuna geçip yürüyüş yapıyoruz. Kanyonun çıkışında isteyen, cesaret eden ve yüzme bilenler  “Bodyrafting” aktivitesine katılıyor. Akan nehirde yüzüyoruz. Aklınızdan hiç çıkmayacak bir anı olarak yerini alacağından eminiz.

Öğle yemeğimizi nehir üzerinde kurulu sedirlerde alıyoruz. Yemeğimizin ardından Likya Uygarlığının ilk başketnti Xanthos antik şehrine geçiyoruz. ADünyaca ünlü Patara Plajına geçiyoruz. Patara antik şehrinin arasından geçerek plaja ulaşıyoruz. Yüzme molasının ardından ,araçlarımıza binip Kaputaş plajına doğru  yol alıyoruz. Kaputaş plajında 45 dakika yüzme molasının ardından Kaş a 18:30 da dönmüş oluyoruz.

(Tam Günlük bir aktivite)

4.gün Dalış (Opsiyonlu Tur)

Kaş Türkiye’nin en önemli dalış noktası. Kaş ta Dalış için limanda bekleyen teknemize sabah 08:45 geçiyoruz. Eğitmenimiz, kullanacağımız ekipmanlar hakkında, nasıl kullanacağınız konusunda , su altı iletişimi nasıl sağlayacağınız hakkında kısa bir eğitim verecek.  Ekipmanları dalış ekibimiz yardımıyla giydikten sonra, eğitmenimizle bire bir dalışa geçeceksiniz. Eğitmenimiz dalış süresince sadece sizi daldıracak ve sizin yanınızda olacak. Yaklaşık 5 ila 7 metre derinliğe inebileceksiniz. Sualtında kalış süresi yaklaşık 30 dakika. Limana dönüşümüz 13:00

(Yarım günlük bir aktivitedir.)

Kaş Mini Klasik Programına katılacak misafirlerimizin opsiyonlu olan dalış aktivitesini paketlerine eklemeleri durumunda uçakla döneceklerse uçak biletlerini  17:00 ve sonrası almaları gerekiyor.(Son gün dalış 13:00 da bitiyor.)

AÇIKLAMA:

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

KONAKLAMA VE KONSEPT:

Merkez Oteller : Phellos Otel- Bilgin Otel(Standart Oda-Kahvaltı Dahil)

AÇIKLAMA:

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

KONAKLAMA VE KONSEPT:

Merkez Oteller : Phellos Otel- Bilgin Otel(Standart Oda-Kahvaltı Dahil)

Sadece saklıkent safari turu ve tekne turu tam güm olduğundan öğle yemekleri turlarda dahildir.

Saklıkent safari turunda tüm girişler dahildir./Saklıkent Jeep safari turunda çekilen resimler dahildir.

Dalış aktivitesinde öğle yemeği yoktur. Tur opsiyonludur. İsteyenler extra ücret ödeyerek katılabilirler ve +14 yaş üzeri katılımcılar katılabilirler.

Tüm rehberlik hizmetleri dahildir.

Dahil Olmayanlar:

Dalış aktivitesi ve dalışta çekilen sualtı  resimler.

Akşam yemekleri

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 NİSAN 2023 -31 MAYIS 2023 Ücretsiz 160.00
01 HAZ-25 HAZ 2023 Ücretsiz 175.00
25 HAZ- 02 TEM 2023 ( BAYRAM ) Ücretsiz 270.00
03 TEM- 31 AĞU 2023 Ücretsiz 235.00
01EYLÜL- 30 EYLÜL 2023 Ücretsiz 195.00
EKİM 2023 Ücretsiz 185.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş balayı tatil paketi

KAŞ BALAYI TATİL PAKETİ 5Gece 6Gün

5 Gece 6 Gün
KAŞ Çıkışlı
KAŞ BALAYI TATİL PAKETİ 5 Gece 6 Gün Kaş...
278.00 den itibaren
kaş extreme tatil

KAŞ XL EXTREME TATİL PAKETİ 6Gece 7Gün

6 Gece 7Gün
KAŞ Çıkışlı
KAŞ XL EXTREME TATİL PAKETİ 6GECE 7GÜN Kaş XL...
397.00 den itibaren
macera tatil paketi

KAŞ mini EXTREME TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

3 GECE 4GÜN
KAŞ Çıkışlı
KAŞ MİNİ EXTREME 3GECE 4GÜN Macera tatil paketi katılımcı...
180.00 den itibaren

DALIŞ PAKETİ 4GECE 5GÜN

4 Gece 5 Gün
KAŞ Çıkışlı
Dalış Paketi 4gece 5 Gün YAŞ- 15 YAŞ VE...
475.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız