KAPUTAŞ PLAJI

KAPUTAŞ PLAJI Kalkan Kaş arasında yer alan kaputaş plajının mavi,yeşil ve sarının birbirine geçmiş tonlarına sahip denizi ve kumsalını görünce kartpostala bakıyor gibi... kaputaş plajı

KAPUTAŞ PLAJI

Kalkan Kaş arasında yer alan kaputaş plajının mavi,yeşil ve sarının birbirine geçmiş tonlarına sahip denizi ve kumsalını görünce kartpostala bakıyor gibi hissedebilirsiniz. 187 basamaktan oluşan merdiveni inerek, kanyondan gelen ve yerin altına inerek akan suyun deniz kıyısında kumlar arasından süzülerek akması sonucu genel olarak serin ve turkuaz rengindeki suyuna dalabilirsiniz.

Kaputaş plajına Kaş tan başlayan Saklıkent Jeep safari turuyla gidebileceğiniz gibi, Kaş otogardan kalkan patara dolmuşlarıyla da gidebilirsiniz.

Kaputaş Plajına Ne Zaman Gidilmeli?

Günün her saati muhteşemdir. Fakat sabah saatlerinde deniz daha sakindir. Kaş ve Kalkan tatilcileri, genelde kahvaltıdan sonra Kaputaş plajına giderler. Dolayısı ile saat 11 den sonra kalabalık olmaya başlar.  Saklıkent turundan dönen araçlarda öğleden sonra bu plaja gelirler. En iyi zaman sabah saatlerinde gidip yerinizi almaktır.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Yazılar

meis yunan adası kapıda vize

Meis Yunan Adası Kapıda Vize Başvurusu

Meis Yunan Adası Kapıda Vize Başvurusu Yunanistan’a ait 10 ada için...
kaş tatil paketi

Kaş’ ta Tekne Turları

Kaş’ ta Tekne Turları Kaş’ ta tekne turları Kaş tatilinde en...
kaş tekne turları bilmeniz gerekenler

Kaş Tekne Turları Bilmeniz Gerekenler

KAŞ TEKNE TURLARI BİLMENİZ GEREKENLER YAZIYORUZ Kaş tekne turlarına katılacaksanız bu...
kaş mavi yolculuk nasıl oluyor

Kaş Kekova Mavi Yolculuk Nasıl Oluyor

Kaş mavi yolculuk nasıl yapılır diye merak edenler bu yazımız ile...


× Canlı Destek İçin Buradayız