DALIŞ KURSLARI

KAŞ Çıkışlı

3 Gün 5 Dalış

6500.00 den itibaren

DALIŞ KURSLARI

Dalış Kursuna kaş ta katılabilirsiniz. Alacağınız 3 günlük eğitimin ardından dalışlarınıza derinlerde devam edebilirsiniz. Dalış sertifikaları ve kursları şu şekildedir:

SSI – PADI OPEN WATER – CMAS* KURS PROGRAMI

Bougainville dalış Okulu olarak 1994 yılından itibaren dalış hizmeti veriyoruz. Dalış camiyasına katılmak için sizleri dalış kurslarımıza bekliyoruz. Saygınlıklarıyla tüm dünyada tanınan SSI(Scuba School International) , PADI (Professionel Assocation of Diving Instructers) ve CMAS (Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques) kuruluşlarından dilediğiniz birinin  sertifikasına sahip olabilir ve bu sertifikayla dünyanın her yerinde 18 metreye kadar tüplü dalış yapabilirsiniz. Kursumuz 3 gün sürüyor ve teorik eğitimlere destek olarak yapılan pratik eğitimler sonucu sizleri dalgıç olarak mezun ediyoruz. 3 günlük program boyunca, eğitmen eşliğinde sığ su çalışmaları ve 5 açık deniz dalışı yaparak sualtı becerilerinizi geliştireceksiniz.

Ayrıca teorik derslerle, suyun ve basıncın bizleri nasıl etkilediğini, güvenli limitlerde dalışlar planlamayı ve sualtı navigasyonunu  öğreneceksiniz.

Dalışlarınızın tamamı Kaş’ın turkuaz mavisi koylarında gerçekleştirilecek.

SSI- PADI ADVANCED OPEN WATER-CMAS2* DALICI KURSU

Derin maviliklerle çoktan tanıştınız! Artık eğitiminizi bir adım öteye taşımanın, daha derin, daha heyecanlı dalışlar yapmanın vakti geldi. 3 gün boyunca 5 farklı dalış türünü bir eğitmen eşliğinde deneyimleyeceksiniz. Sualtı becerilerinizi geliştirecek ve daha fazla teorik bilgi sahibi olacaksınız. Gece dalışından, mükemmel yüzerlilik becerilerine; doğal navigasyondan derin dalışa… Gizemli batıklardan su altı görüntülemeye kadar yeni bir çok serüven sizleri bekliyor.

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01Ocak 2022 - 30 Ekim 2022 padı openwater-cmas* DALIŞ YAPAMAZ.00 4000.00
01Nisan 2021 - 30 Ekim 2021 (Padı Advanced Open Water- CMAS2*) DALIŞ YAPAMAZ.00 2200.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
1500.00 den itibaren

DALIŞ PAKETİ

10 dalış
KAŞ Çıkışlı
DALIŞ PAKETİ Dalış programlarımıza katılmak isteyen dalgıçlarımız için konaklama...
1850.00 den itibaren
kaş dalış okulu

DALIŞ

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
Dalış Kaş dalış noktası olarak Türkiye’nin en zengin bölgesidir....
1000.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız