KEKOVA ÖZEL TEKNE TURU

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

1800.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • AKVARYUM KOYU
 • BATIKŞEHİR
 • BURÇ KOYU
 • GÖKKAYA KOYU
 • KEKOVA
 • KORSAN MAĞARASI
 • SİMENA
 • TERSANE KOYU

ÜÇAĞIZ ÇIKIŞLI ÖZEL TEKNE TURU

Kekova özel tekne turu ile batıkşehir koylarının tadını sakin ve size tahsis edilmiş bir tekne ile çıkarabilirsiniz. Kekova bölgesinde, üçağız köyü limanından çıkışlı kekova özel tekne turumuza aileniz ya da arkadaşlarınızla beraber katılabilirsiniz. Teknelerimiz 12 kişi kapasitelidir ve gün boyu siz değerli misafirlerimize temin edilir. Kekova bölgesini gezerken, muhteşem koylarında yüzerken kendinizi özel hissedeceğiniz bir hizmeti firmamızda bulabilirsiniz.

Kekova özel tekne turumuz ile batıkşehir , Simena’yı (Kaleköy) gezebilir , Kekova nın muhteşem koylarında özel bir gün geçirebilirsiniz. Özel tekne turumuzda yemeklerimiz misafirlerimizin tercihine göre çeşit arz edebilir. Açık büfe akdeniz mutfağının mezeleri, salatası ile birlikte balık yada tavuk ikram edilir.  Kaptanımız sizinle birlikte olacak ve tüm gün sizlerin memnun kalması için çalışacak. Kekova da özel tekne turu yapmak isteyen misafirlerimiz ile whatsapp uygulaması üzerinden iletişime devam ederek , tur tarihinde musait olan teknemizin resmini paylaşıyoruz. Rezervasyonun ardından teknemiz, belirlediğiniz gün ve saatlerde sizlere ayrılmış oluyor.

Tur Genel programı çerçevesinde saat 10:30 da Üçağız köyü limanından teknemiz harekete hazır bir şekilde sizleri karşılayacak. İlk gideceğimiz koy akvaryum koyu olacak. Sabah çayı kahvesi eşliğinde denizin tadını çıkardıktan sonra, Tersane koyuna geçeceğiz. Batıkşehir gezisi için tersane koyundan ayrılıyoruz. Batıkşehirde yüzmek ve durmak yasak, teknemiz yavaş bir şekilde hareket edecek ve batıkları rahat görebilirsiniz. Teknemiz rotasını korsan mağarasına çevirecek. Tekne ile mağaranın içine ufak bir giriş yapacağız tabi akıntı ve rüzgar durumuna göre. Ardındna kötü havalarda teknecilerin sığınak bölgesi olan gökkaya koyunda denize gireceğiz. İsteyen misafirlerimiz bu koyda organize edilen su sporlarına katılabilirsiniz. Şimdiki rotamız burç koyu; soğuk su kaynağı ile meşhur koyumuz. Buradaki yüzme molamızın ardından ziyaret edeceğimiz yer muhteşem köy Simena (kaleköy). Karayolu ulaşımının olamdığı ve ulaşımın deniz yolu sağlanabildiği bakir köyümüzde 1 saatlik gezi için duracağız. Ardından turumuzunn başladığı üçağız köyü limanına geri dönüşümüz ardından turumuz sonlanacak.

Teknemizi tam gün kiralayabileceğiniz gibi yarım gün ya da akşam saatlerinde de kiralayabilirsiniz. Akşam kiralamalar sezon yoğunluğuna göre genelde 18:30 da başlıyor ve 23:00 da bitiyor.

FİYATA ÜÇAĞIZ KÖYÜNE YAPILAN TRANSFER DAHİL DEĞİLDİR. GRUP SAYISINA GÖRE TRANSFER FİYATI İLAVE EDİLECEKTİR.

Fiyata Dahil:

 • Mürettabatlı tekne
 • Öğle Yemeği

Extra:

 • İçecekler
 • Üçağız köyüne trasfer( dileyen misafirlerimiz kendi araçlarıyla ulaşım sağlayabilirler)

Fiyata Dahil:

 • Mürettabatlı tekne
 • Öğle Yemeği

Extra:

 • İçecekler
 • Üçağız köyüne trasfer( dileyen misafirlerimiz kendi araçlarıyla ulaşım sağlayabilirler)
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
01 Nisan 2020 - 23 Mayıs 2020
Ücretsiz
1800.00
24 Mayıs - 15 Eylül 2020
Ücretsiz
2600.00
16 Eylül- 31 Ekim 2020
Ücretsiz
2250.00
AY/GÜN/YIL
SADECE TATİL PAKETLERİ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

özel tekne organizasyonu

KİŞİYE ÖZEL TEKNE TURU PROGRAMI

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KİŞİYE ÖZEL TEKNE TURU PROGRAMI Özel tekne organizasyonu ile...
750.00 den itibaren
kaş özel tekne turu

KAŞ ADALAR ÖZEL TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kaş Adalar Özel Tekne Turu Kaş özel tekne turu,...
2850.00 den itibaren
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
[yikes-mailchimp form="1"]
× Canlı Destek İçin Buradayız