YAMAÇ PARAŞÜTÜ

KAŞ Çıkışlı

1 saat

650.00 den itibaren

YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Kaş ta yamaç paraşütü ile kuşların neden şarkı söylediğini anlayacaksınız. Bu nedenle sizi Kaş ve Meis ’in harika manzarasını bir de gökyüzünden yamaç paraşütü  ile seyrederek  heyecan dolu  bu özgürlüğü yaşamaya çağırıyoruz, mas mavi denize, girintili çıkıntılı sahile ve çarpıcı dağlara sahip olan Kaş yamaç paraşütü için Türkiye’ nin en uygun yerlerinden biri. Araçlarımızla katılımcı misafirlerimizi Kaş ı çevreleyen Asaz Dağının eteklerine yaklaşık 780metre yüksekliğe çıkarıyoruz.  Deneyimli pilotlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz yamaç paraşütü aktivitemiz, rüzgara, uçuş yapacak misafirlerimizin ağırlığı gibi etkenlere bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir.Kaş ta yamaç paraşütü aktivitesi toplamda 1 saat sürmektedir. Bunun ilk yarım saati Asaz dağı eteklerinde yer alan kalkış noktasına transfer sürmektedir, diğer yarım saatlik süre ise havada kalış süresi olarak geçmektedir. Uçuş sırasında dağların eteklerindeki yabani hayatı görebilirsiniz. Kaş’ın dar sokaklarını, Antiphellos’un antik yapılarını, ve plajlarını ve koylarını kuş gibi süzülerek yukarıdan izleyebilirsiniz.

İnişimiz Kaş limana yapılıyor. Sabah saat 10:00 da başlayan ilk uçuşumuz, 1 saat aralıklarla 16:00 ‘a kadar devam ediyor.  Yanınıza kapalı bir ayakkabı almanız yeterli, şort ve tişörtünüzü giyip gelebilirsiniz.  Kaş yamaç paraşütünde 9 yaş sınırı ve 120 kilo maximum ağırlık sınırlaması vardır.

Bu inanılmaz anları kaydetmek için pilotunuz sizin için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de yaptığını hatırlatalım.

Fiyata dahil olanlar:

  • Bölgeye transfer
  • Sigortalar
  • Uçuş

Extralar:

  • Fotoğraflar
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
01 Mayıs - 30 Ekim 2020
UYGUN DEĞİL.00
650.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU Saklıkent Jeep safari turu tam gün...
200.00 den itibaren

KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu , Kekova Bölgesinde...
160.00 den itibaren

DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş’ta yapılacak aktiviteler bitmez, işte bunlardan...
150.00 den itibaren

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
330.00 den itibaren
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
[yikes-mailchimp form="1"]