YAMAÇ PARAŞÜTÜ

KAŞ Çıkışlı

1 saat

550.00 den itibaren

YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Kaş ta yamaç paraşütü ile kuşların neden şarkı söylediğini anlayacaksınız. Bu nedenle sizi Kaş ve Meis ’in harika manzarasını bir de gökyüzünden yamaç paraşütü ile seyrederek heyecan dolu bu özgürlüğü yaşamaya çağırıyoruz, Mas mavi denize, girintili çıkıntılı sahile ve çarpıcı dağlara sahip olan Kaş, yamaç paraşütü için Türkiye’ nin en uygun yerlerinden biri. Bazı misafirlerimiz Fethiye babadağdan yapılan uçuş ile Kaş ta yapılan uçuşu kıyaslıyabiliyorlar. Bölgelerin coğrafi yapsı itibariyle yapılan uçuşların keyfi ve zorluğu değişmektedir. Kaş ta yamaç paraşütü ile hep deniz manzarası ve Yunan adası Meis size eşlik ediyor. Bölgemizde kaza oranı neredeyse sıfır.

Yamaç paraşütü için öncelikle araçlarımızla katılımcı misafirlerimizi Kaş ı çevreleyen Asaz Dağının eteklerine yaklaşık 780metre yüksekliğe çıkarıyoruz.  Deneyimli pilotlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz aktivitemiz, rüzgara, uçuş yapacak misafirlerimizin ağırlığı gibi etkenlere bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir.Kaş ta aktivite toplamda 1 saat sürmektedir. Bunun ilk yarım saati Asaz dağı eteklerinde yer alan kalkış noktasına transfer sürmektedir, diğer yarım saatlik süre ise havada kalış süresi olarak geçmektedir. Uçuş süresi, rüzgar durumu, katılımcının kilosu gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. Uçuş sırasında dağların eteklerindeki yabani hayatı görebilirsiniz. Kaş’ın dar sokaklarını, Antiphellos’un antik yapılarını, ve plajlarını ve koylarını kuş gibi süzülerek yukarıdan izleyebilirsiniz.

İnişimizi Kaş limana yapıyoruz. Sabah saat 10:00 da başlayan ilk uçuşumuz, 1 saat aralıklarla 16:00 ‘a kadar devam ediyor.  Son uçuşumuz tahmini 17:00 de bitmiş oluyor. Yanınıza kapalı bir ayakkabı almanız yeterli, güneş gözlüğünüzü, şort ve tişörtünüzü giyip gelebilirsiniz.  Kaş yamaç paraşütünde 9 yaş alt sınırı ve 120 kilo maximum ağırlık sınırlaması vardır. Aktiviteye katılımcı olmak isteyen misafirlerimizin yanında isterlerse refekatçılarını da, aracımızda yer olduğu sürece getirebilirler.

Yamaç paraşütü kanatlarımız belli bir uçuş saatinden sonra yenisiyle değiştiriliyor, malzemelerimiz yeni ve pilotlarımız tecrübeli. Tüm uçuşlarda misafirlerimiz sigortalanıyor.

Bu inanılmaz anları kaydetmek için pilotunuz sizin için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de yaptığını hatırlatalım.

Fiyata dahil olanlar:

  • Bölgeye transfer
  • Sigortalar
  • Uçuş

Extralar:

  • Fotoğraflar

Fiyata dahil olanlar:

  • Bölgeye transfer
  • Sigortalar
  • Uçuş

Extralar:

  • Fotoğraflar
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
01 Mayıs - 30 Ekim 2020
UYGUN DEĞİL.00
550.00
AY/GÜN/YIL
SADECE TATİL PAKETLERİ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

saklıkent safari turu

SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU Saklıkent jeep safari turu tam...
225.00 den itibaren
kekova tekne turu

KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü, Kekova...
175.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
200.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
350.00 den itibaren
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
[yikes-mailchimp form="1"]
× Canlı Destek İçin Buradayız