DALIŞ

KAŞ Çıkışlı

1 dalış

160.00 den itibaren

Dalış

Kaş dalış noktası olarak Türkiye’nin en zengin bölgesidir. Dalgıçların yıl boyunca dalış yapabileceği ender yerlerdendir. Su altı mağaralarından, su altı batık gemi, batık tank, batık uçak gibi bir çok batığa ev sahipliği yapıyor. Bougainville Travel olarak kendi dalış merkezimize sahibiz.Tüm ekipmanlar ve teknemiz firmamıza ait. !994 yılından beri faaliyet gösteren dalış okulumuz Kaş ta kurulan ilk dalış okuları arasındadır. Tüm deneyimlerimizi ve tecrübemizi dalış severlerle paylaşıyoruz. Kaş ta dalış yapacak olan misafirlerimiz için hazırlanmış programımız tüm dalgıçları bekliyor. Dalgıçlarımız isterlerse kendi ekipmanları ile katılabilirler ya da firmamıza ait dalış ekipmanlarını kullanabilirler. Tüm ekipmanlarımız hijyen kurallararına uygun olarak dezenfekte edilmekte olup, yeni malzemeleredir. Dalgıçlarımız gün içerisinde toplamda 3 kez dalış yapabilirler. Dalış teknemiz, Kaş limandan sabah ve öğleden sonra iki kez çıkış yapıyor. Sabah çıkışımız saat 09:00 . Sabah çıkışımızda 2 farklı dalış noktasına gidiyoruz. İsteyen dalgıçlarımız sabah yapılan dalışa katılırlarsa 2 dalış yapabilirler. Sabah çıkan teknemizin Kaş limana dönüşü 13:00 .

Öğleden sonra ise teknemiz 15:00 da çıkıyor, tek dalış noktasına uğrayıp geri dönüşü 17:00 da gerçekleştiriyor.

Kaş’ın etrafında 34 dalış noktası bulunmakta, dalış noktası dalgıç sayısına, dalgıçların seviyesine,  hava ve rüzgar koşullarına göre ayarlanmaktadır. Dalış aktivitemizde öğle yemeği hizmetimiz bulunmuyor, Teknemiz öğlen limana geri dönüş yaptığından, misafirlerimiz Kaş ta bulunan restorantlarda yemeklerini yiyebilirler.

Dalış turumuzda görebileceğimiz  yerler: tarihi ve modern sualtı batıkları. Yüzlerce farklı türe ev sahipliği yapan resifler. Depremler nedeniyle oluşmuş kanyonlar, duvarlar, büyüleyici kovuk ve mağaralar. Görüş mesafesinin 40 metreleri bulduğu derin mavilikler.

  • Dalış fiyatı ekipmanlar dahil tek dalış fiyatıdır.
  • Ekipmanlarını kendileri getiren dalgıçlarımız için dalış ücreti 120 TL dir
  • Dalış fiyatı ekipmanlar dahil tek dalış fiyatıdır.
  • Ekipmanlarını kendileri getiren dalgıçlarımız için dalış ücreti 120 TL dir
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
01 Mayıs - 30 Ekim 2020
DALIŞ YAPAMAZ.00
140.00
AY/GÜN/YIL
SADECE TATİL PAKETLERİ İÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

saklıkent safari turu

SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
SAKLIKENT KANYONU SAFARİ TURU Saklıkent jeep safari turu tam...
225.00 den itibaren
kekova tekne turu

KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü, Kekova...
175.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
200.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
350.00 den itibaren
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
[yikes-mailchimp form="1"]
× Canlı Destek İçin Buradayız