KAŞ XL EXTREME TATİL PAKETİ 6Gece 7Gün

KAŞ Çıkışlı

6 Gece 7Gün

397.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • AKVARYUM KOYU
 • BATIKŞEHİR
 • GİZLİKENT KANYONU
 • GÖKKAYA KOYU
 • GÖMÜCE KÖYÜ
 • KAPUTAŞ PLAJI
 • KEKOVA
 • KORSAN MAĞARASI
 • PATARA ANTİK KENT
 • PATARA PLAJI
 • RUM KÖYÜ
 • SAKLIKENT KANYONU
 • SİMENA
 • TERSANE KOYU

KAŞ XL EXTREME TATİL PAKETİ 6GECE 7GÜN

Kaş XL extreme tatil paketi sıradan tatillerden kaçan macera tutkunları için hazırlanmıştır. Adrenalinin hep zirvede olduğu bu programda unutulmaz Kaş tatili yaşarsınız. Kaş doğası ve tarihi ile macera tutkunu herkese unutulmaz maceralar yaşatır.

Kimler Yapabilir?  Yaş: 15-55 – Program her Pazar başlar.

En az 15 yaşında, belirgin bir sağlık sorunu ya da engeli olmayan kişiler bu turu rahatlıkla yapabilir. Bunun yanı sıra yüzme bilmeniz, yükseklik korkunuzun olmaması, en önemlisi ise buna hazır olduğunuzu hissetmeniz gerekmektedir.

1.gün: Kaş extreme tatil paketinde ilk gün otelimize giriş yaptınız, kısa bir dinlenmenin ardından sizi ofisimize davet edip, Kaş ve program hakkında çay-kahve eşliğinde bilgilendirme yapacağız.

2.gün : Yamaç Paraşütü

Kaş extreme tatil paketinde bugün son gün ve en bomba aktiviteyle sizleri uğurluyoruz. Pilot eşliğinde yapılan aktivitede Kaş ve Meis manzarası tepeden izleyeceksiniz. 780 metre zirveye çıkacağız ve uçuş zirveden başlayıp, Kaş limanda iniş noktasında son bulacak. Uçuş süresi 30 dakika.

(Toplam aktivite süresi 1 saat)

3.gün: Kekova Batıkşehir Tekne Turu

Kekova Tekne Turu, Kaş Tatilinin olmazsa olmaz bir aktivitesi. Tekne turunda batıkşehir üzerinde tekneyle gezerken, Kaleköy tarihi köyünde dinlenirken tarihe tanıklık edeceksiniz. Kekova bölgesinin muhteşem tertemiz koylarında yüzerken zaman dursun isteyeceksiniz. Öğle yemeklerimiz teknede açık büfe şeklinde sunuyoruz. Yemeklerimiz yöresel lezzet taşımaktadır.

Sabah 09:30 Kaş tan araçlarımızla ayrılıp Kekova bölgesinin kapısı olarak tabir edilen, karayolu ulaşımının son nokatsı Üçağız köyüne transferin ardından, Üçağız köyü limanından teknemize biniyoruz. Profesyonel rehber eşliğinde, müziksiz, kalabalık olmayan teknemizle  Kekova tekne turumuzu 18:00 da bitiyoruz.

(tüm gün süren aktivite)

4.gün: Saklıkent Safari

Jeep Safari aktivitesi ile eğlencenin ve maceranın dibine vuracaksınız. Sabah 09:30 da safari araçlarımızla turumuza başlıyoruz. Kaş ın en deneyimli ve eğlenceli ekibiyle tura başlıyorsunuz. Kaş Saklıkent safari turunda ilk olarak Kaputaş plajında 1 saat yüzme molası veriyoruz. Ardından eski bir köy evinde kahvaltı molası vereceğiz. Gözleme ve çay ikramlarından sonra safari araçları arasında ve köylülerle yapacağımız su savaşına hazırlanacaksınız. Rehberimiz detayları size anlatacak. Unutamayacağınız bir savaş sizi bekliyor. Sürüş güvenliğinin olduğu noktalarda su savaşı yapılıyor ve sadece sabah gözleme-çay ikramları verdiğimiz köy ile Saklıkent kanyonu arasındaki mesafede yapılıyor.

Artık Saklıkent kanyonlar bölgesine varıyoruz. İlk olarak Gizlikent kanyonuna girip, gizlikent kanyonundaki şelaleyi görüp altında resimleriniz çekiliyor. Ardından diğer kanyonumuz olan Saklıkent Kanyonuna geçip yürüyüş yapıyoruz. Kanyonun çıkışında isteyen, cesaret eden ve yüzme bilenler  “Bodyrafting” aktivitesine katılıyor. Akan nehirde yüzüyoruz. Aklınızdan hiç çıkmayacak bir anı olarak yerini alacağından eminiz.

Öğle yemeğimizi nehir üzerinde kurulu sedirlerde alıyoruz. Yemeğimizin ardından Likya Uygarlığına ilk başkentliği yapmış Xanthos antk şehrine gideceğiz. Burada araçlarımız yavaş seyir halinde olacak ve rehberimiz bilgilendirme yapacak. Ardından dünyaca ünlü Patara Plajına geçiyoruz. Patara antik şehrinin arasından geçerek plaja ulaşıyoruz. Yüzme molasının ardından araçlarımıza binip Patara kum tepelerine doğru  yol alıyoruz. Kum tepelerinde ikramlarımız eşliğinde günün yorgunluğunu atıp Kaş a 18:30 da dönüyoruz.

(Tam Günlük bir aktivite)

5.gün: Dalış

Kaş Türkiye’ nin en önemli dalış noktası. Kaş ta Dalış için limanda bekleyen teknemize sabah 08:45 geçiyoruz. Eğitmenimiz, kullanacağımız ekipmanlar hakkında, nasıl kullanacağınız konusunda , su altı iletişimi nasıl sağlayacağınız hakkında kısa bir eğitim verecek.  Ekipmanları dalış ekibimiz yardımıyla giydikten sonra, eğitmenimiz ile bire bir dalışa geçeceksiniz. Eğitmenimiz dalış süresince sadece sizi daldıracak ve sizin yanınızda olacak. Yaklaşık 5 ila 7 metre derinliğe inebileceksiniz. Sualtında kalış süresi yaklaşık 30 dakika. Limana dönüşümüz 13:00

(Yarım günlük bir aktivitedir.)

6.gün Seakayaking (Batıkşehirde Seakayak)

Sea-kayaking (deniz kanosu), kekova batık şehrini en ince ayrıntısına kadar keşfetmenin en güzel yoludur.

Sizleri otelinizden alıp Seakayak aktivitesinin yapıldığı Kekova batıkşehir bölgesine araçlarımızla yol alıyoruz. Rehberimiz tarafından seakayak kullanımı ve bölge hakkında detaylı bilgilendirmenin ardından, eski bir ulaşım aracı olan, modern deniz kanolarımızla maceramıza başlıyoruz. İlk durağımız yaklaşık 45 dakika kürek çektikten sonra ulaşacağımız Tersane koyu. Bu koyda batıklar üzerinde yüzebilirsiniz. Molamızın ardından tarihin üzerinden teğet geçeceğimiz Kekova batıkşehirine yol alıyoruz. Kekova batıklarının üzerinden geçerken depremler sonucu sular altında kalmış kalıntılar sizleri büyüleyecek. Yavaş bir şekilde tadını çıkararak, suya dokunarak geçişimizi sağladıktan sonra batıkşehrin karşı yakasında bulunan simena (Kaleköy) ‘e geçip, öğle yemeğimizi alıyoruz. Kaleköyü gezmek, simena kalesini ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz için rehberimiz belirli bir süre verecek, dinlenmek isteyenler yüzerek denizin keyfini çıkarabilir ya da kafelerde oturabilir. Artık seakayak turumuzun çıkış noktası üçağız köyüne dönme vakti geldi. Kaş a bizi bekleyen araçlarımıza binip 16:30 da dönmüş oluyoruz. Çıkış saati:08:00 am

7.gün Çıkış

Otelden Ayrılış

AÇIKLAMA:

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR.

TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

KONAKLAMA VE KONSEPT:

Oteller : Bilgin Otel- Phellos Otel- Arpia Otel (Standart Oda-Kahvaltı Dahil)

Konaklama 6gece 7gün dahildir.

FİYATLAR KİŞİ BAŞI FİYATLARDIR. TEK KİŞİ KATILIMCILAR KONAKLAMA FARKINI ÖDEMELERİ GEREKİR.

KONAKLAMA VE KONSEPT:

Oteller : Phellos Otel- Arpia Otel-Bilgin Otel (Standart Oda-Kahvaltı Dahil)

Konaklama 6gece 7gün dahildir.

Tekne Turu, Saklıkent safari Turu, Sea kayak turları tam güm olduğundan öğle yemekleri turlarda dahildir.

Saklıkent safari turunda tüm girişler dahildir./ Jeep safari turunda çekilen resimler dahildir.

Sigortalar dahildir.

Dalış aktivitesinde öğle yemeği yoktur.

Tüm rehberlik hizmetleri ve ekipmanlar dahildir

Dahil Olmayanlar:

Dalış ve yamaç paraşütü aktivitelerinde çekilen resimler.

Akşam yemekleri, yarım gün aktivitelerin olduğu günlerdeki öğle yemekleri.

Kaş a ulaşım

 

Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 NİSAN 2023 - 30 MAYIS 2023 uygun değil.00 380.00
01 HAZ 2023- 25 HAZ 2023 uygun değil.00 397.00
26 HAZ-2 TEM 2023 KURBAN BAYRAMI (Standart Oda-Merkez Oteller) uygun değil.00 585.00
03 TEMMUZ 2023 - 31 AĞU 2023 uygun değil.00 510.00
EYLÜL 2023 uygun değil.00 435.00
EKİM 2023 Ücretsiz 400.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş balayı tatil paketi

KAŞ BALAYI TATİL PAKETİ 5Gece 6Gün

5 Gece 6 Gün
KAŞ Çıkışlı
KAŞ BALAYI TATİL PAKETİ 5 Gece 6 Gün Kaş...
278.00 den itibaren
3 gece 4 gün tatil paketi

KAŞ mini TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

3 Gece 4 Gün
KAŞ Çıkışlı
KAŞ mini TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün 3 gece 4...
175.00 den itibaren
macera tatil paketi

KAŞ mini EXTREME TATİL PAKETİ 3Gece 4Gün

3 GECE 4GÜN
KAŞ Çıkışlı
KAŞ MİNİ EXTREME 3GECE 4GÜN Macera tatil paketi katılımcı...
180.00 den itibaren

DALIŞ PAKETİ 4GECE 5GÜN

4 Gece 5 Gün
KAŞ Çıkışlı
Dalış Paketi 4gece 5 Gün YAŞ- 15 YAŞ VE...
475.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız