DENİZ KANOSU (SEAKAYAKING)

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

250.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • BATIKŞEHİR
 • KEKOVA
 • SİMENA
 • TERSANE KOYU

Deniz Kanosu- SeaKayaking

Deniz kanosu aktivitesi bir doğa sporudur. Bu doğa sporuna katılabileceğiniz nadir yerlerden biri de kaş ‘tır. Deniz kanoları, sıradan bilinen kanolardan çok farklı ve çok daha profesyonel ekipmanlardır.

Kekova ve Batıkşehir ’i yakından görüp Likya tarihi hakkında bilgi almak ve tatilinizde değişik bir aktivite de bulunmak isterseniz sizler için düzenlediğimiz deniz kanosu turlarını tavsiye ederiz. Sabah 07:30 da Kaş’tan araçlarımızla Kekova bölgesine hareket ederek başlıyoruz. Turumuzda kanolarımızı denize indireceğimiz yer olan  Üçağız köyünde deneyimli rehberimiz sizlere deniz kanosunu kullanma hakkında kısa bilgilendirmeler yaparak ekipmanlarınızı verecek.İster tek kişilik ister iki kişilik kanolarımızla Kekova’nın billur gibi sularında Batıkşehir’e kürek çekmeye başlayacaksınız.

Bir kısmı sular altında bir kısmı ise karada kalmış olan tarihi kalıntılar arasında kürek çekerek ilerleyeceğiz. İlk durağımız tarihi Tersane koyunda yüzme şansını elde edecek ve rehberimizden bölge ile ilgili ayrıntılı bilgileri alacaksınız. Molamızdan sonra Batıkşehir ‘i en detaylı bir şekilde kanolarımızla gezeceğiz, batıkların üzerinden geçerken tarihe tanıklık edeceksiniz.

İkinci durağımız, karayolu ulaşımı olmayan Simena’ ya (Kaleköy) geçeceğiz, otantik köyü gezerken, tarihi kaleden tüm Kekova’nın en güzel manzarasını seyredeceksiniz. Kalenin içinde bulunan dünyanın en küçük antik tiyatrosunu göreceksiniz.  Buradaki süremizin ardından  güzel bir gün geçirmenin keyfi ve hatıralarla Kaş’a dönüş yapacağız.

Turumuz sabah 07.30’da başlayıp öğleden sonra 16.00’a kadar sürmektedir, katılımcı misafirlerimizin yanlarında mutlaka uzun  tişört , yedek kıyafet, havlu, şapka, güneş kremi, su ve deniz ayakkabısı getirmelerini tavsiye ederiz.

Fiyata Dahil olanlar:

 • Transfer
 • öğle yemeği
 • rehberlik

Extralar:

 • içecekler
 • kaleköyde kale giriş ücreti(kale yi gezmek isteyen misafirlerimiz öder)
Tur Dönemi
0-6 Yaş Arası
Tur Fiyatı
01 Nisan 2019 - 30 Ekim 2019
uygun değil.00
220.00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaş a geldiniz ve turlara katılmadıysanız çok şey kaybediyorsunuz. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Oturduğunuz yerden kalkın ve Kaş ın tatdını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizayonlarına katılın.

Benzer Tur Paketleri

KEKOVA TEKNE TURU 2

TEMMUZ-AĞUSTOS AYLARI İÇİN ÖZEL PROGRAM
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ PROGRAM Kaş ta aklımıza gelen...
150.00 den itibaren

SAKLIKENT JEEP SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
SAKLIKENT JEEP SAFARİ TURU Saklıkent Jeep safari turu tam gün...
160.00 den itibaren

KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu , Kekova Bölgesinde...
150.00 den itibaren

DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş’ta yapılacak aktiviteler bitmez, işte bunlardan...
150.00 den itibaren
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
[yikes-mailchimp form="1"]