DENİZ KANOSU (SEA KAYAKING)

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

60.00 den itibaren
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • BATIKŞEHİR
 • KEKOVA
 • SİMENA
 • TERSANE KOYU

Deniz Kanosu Turu

Deniz kanosu turu bir doğa sporudur. Bu doğa sporuna katılabileceğiniz nadir yerlerden biri de kaş ‘tır. Deniz kanoları, sıradan bilinen kanolardan çok farklı ve çok daha profesyonel ekipmanlardır. Deniz kanoları eskimolar zamanından beri kullanılan deniz ulaşım araçlarıdır. Doğa dostı bir araç olan deniz kanoları ile koyları, mağaraları kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Kekova ve Batıkşehir ’i yakından görüp Likya tarihi hakkında bilgi almak ve tatilinizde değişik bir aktivite de bulunmak isterseniz sizler için düzenlediğimiz deniz kanosu turlarını tavsiye ederiz. Sabah 07:30 da Kaş’tan araçlarımızla Kekova bölgesine hareket ederek başlıyoruz. Turumuzda kanolarımızı denize indireceğimiz yer olan  Üçağız köyünde deneyimli rehberimiz sizlere deniz kanosunu kullanma hakkında kısa bilgilendirmeler yaparak ekipmanlarınızı verecek.İster tek kişilik ister iki kişilik kanolarımızla Kekova’nın billur gibi sularında Batıkşehir’e kürek çekmeye başlayacaksınız.

Turumuza başlamadan önce, ilk defa deniz kanosu yapacak misafirlerimiz için, deneyimli rehberimiz tarafından deniz kanosu içinde oturuş pozisyonları, kürek çekme, kanoya biniş ve iniş gibi temel bilgiler verilecek. Can yelekleri ve diğer ekipmanların misafirlerimize dağıtılmasından sonra harekete başlayacağız.  Yanınıza şapka ve güneş gözlüğünüzü,güneş kreminizi, havlunuzu almayı unutmayın. Kıyafet olarak şort ve tişört ve terlik almanız yeterli olacaktır.

Bir kısmı sular altında bir kısmı ise karada kalmış olan tarihi kalıntılar arasında kürek çekerek ilerleyeceğiz. İlk durağımız tarihi Tersane koyunda yüzme şansını elde edecek ve rehberimizden bölge ile ilgili ayrıntılı bilgileri alacaksınız. Molamızdan sonra Batıkşehir ‘i en detaylı bir şekilde kanolarımızla gezeceğiz, batıkların üzerinden geçerken tarihe tanıklık edeceksiniz.

İkinci durağımız, karayolu ulaşımı olmayan Simena’ ya (Kaleköy) geçeceğiz, otantik köyü gezerken, tarihi kaleden tüm Kekova’nın en güzel manzarasını seyredeceksiniz. Kalenin içinde bulunan dünyanın en küçük antik tiyatrosunu göreceksiniz.  Buradaki süremizin ardından  güzel bir gün geçirmenin keyfi ve hatıralarla Kaş’a dönüş yapacağız.

Turumuz sabah 07.30’da başlayıp öğleden sonra 16.00’a kadar sürmektedir, katılımcı misafirlerimizin yanlarında mutlaka uzun  tişört , yedek kıyafet, havlu, şapka, güneş kremi, su ve deniz ayakkabısı getirmelerini tavsiye ederiz.

Fiyata Dahil olanlar:

 • Transfer
 • öğle yemeği
 • rehberlik

Extralar:

 • içecekler
 • kaleköyde kale giriş ücreti(kale yi gezmek isteyen misafirlerimiz öder)

Fiyata Dahil olanlar:

 • Transfer
 • öğle yemeği
 • rehberlik

Extralar:

 • içecekler
 • kaleköyde kale giriş ücreti(kale yi gezmek isteyen misafirlerimiz öder)
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 Nisan - 30 Ekim 2024 uygun değil.00 60.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş saklıkent safari turu

KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU Saklıkent jeep safari turu Kaş...
1500.00 den itibaren
kekova tekne turu

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
ÜÇAĞIZ Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü,...
1500.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
1500.00 den itibaren
kanyon geçişi

KANYON GEÇİŞİ

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Kanyon Geçişi Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon...
85.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız