KANYON GEÇİŞİ

KAŞ Çıkışlı

GÜNÜBİRLİK

85.00 den itibaren
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • GÖMÜCE KÖYÜ
  • HACIOĞLAN KANYONU
  • KIBRIS KANYONU

Kanyon Geçişi

Kanyon geçişi aktivitesi canyoning olarak adlandırılıyor. Kanyon geçisinde ekipmanlı tırmanışlar, inişler yapacaksınız.

Kaş’ta değişik  bir aktivite arıyor  ve 1 günlük survivor macerası yaşamak istiyorsanız o zaman kanyoning turumuz sizleri bekliyor. Tura başlamadan önce wetsuitlerimizi bir gün önceden ya da sabah erkenden deneyeceğiz ve herkese wetsuitlerini vereceğiz.

Kanyoning aktivitesi sabah 09:00 da Kaş’tan hareket edip mevsime ve kanyonlardaki su seviyesine bağlı olarak Kıbrıs Kanyonu yada Hacıoğlan kanyonuna gidiyoruz. Kanyon girişine varmadan önce yolumuz üzerindeki Gömüce köyünde, odun ateşinde demlenmiş çaylarımızı yudumlamak, grup tanışması ve kısa bir dinlenme için kısa bir mola veriyoruz.

Kanyon geçişlerini özel ekipmanlar ve deneyimli rehberler eşliğinde yapıyoruz. Wetsuitler (dalış elbisesi), baretler ve diğer ekipmanlarımızı kuşanıp kanyon geçişine başlıyoruz. Bu deneyiminizi aklınızdan silemeyeceksiniz. Kanyonların içinde berrak ve serin sulardan, havuzlardan geçeceğiz, şelalaeri göreceğiz, ip yardımıyla 40 metre varan yüksekliklerden ineceğiz, kayaları tırmanacağız. öğle yemeğini kanyon içinde piknik şeklinde alacağız.

tur başlangıç saati 09:00, bitiş saati 17:00

Hareket saatinde turun başlangıç yeri olan ofisimizde olamayacaksanız, diğer seçenekler için ofisimizi aramalısınız.

Katılımcılar Yanlarında Neler Bulundurmalılar?

Kanyon geçişi turumuza katılacak misafirlerimiz yanlarında sağlam bir ayakkabı alamları gerekir, spor ayakkabı yerterlidir, ıslandıktan sonra bile sağlamlığını kaybetmeyen, tabanları çok    ince olmayan ve kaymayan spor ayakkabısı tercih  edilmelidir. (Piyasada kanyon ayakkabısı adı altında satılan, neoplan kumaştan yapılmış ayakkabılar uygun değildir.)  Wetsuit altına kesinlikle pamuklu çamaşır giymemelisiniz, mayo yeterli olacaktır.

Tur bitiminde araçta giymek üzere kuru bir yedek ayakkabı ve kıyafet bulundurmalısınız. Suyla ilgili birçok sporda olduğu gibi bu turda da bir havlu ve güneş kremi bulundurmanız iyi olacaktır. Gözlük kullanıyorsanız gözlük ipi, saçlarınız uzunsa bunları toplamak için toka bulundurmak gerekir. Fotoğraf makinesi ya da kamera getirmek istiyorsanız bunların suya ve darbelere karşı dayanıklı olması ve elbisenize bağlanmasını sağlayacak aparatları olması şarttır. Tüm bunlara ilave şahsi eşyalarınız için küçük bir su geçirmez çanta uygun olur.

Kimler Katılabilir

En az 12 yaşında, belirgin bir sağlık sorunu ya da engeli olmayan kişiler bu turu rahatlıkla yapabilir. Bunun yanı sıra kanyonuna göre değişmekle beraber az da olsa yüzme bilmeniz gerekmektedir.

Fiyata Dahil olanlar:

  • Tur başlangıç noktasına transfer
  • Öğle yemeği
  • Rehberlik
  • Ekipmanlar
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
01 Nisan 2023 - 30Ekim 2023 uygun değil.00 85.00
AY/GÜN/YIL (M/Day/Year)

Kaş tatilinizde turlar ve aktivitelere katılmadan dönmeyin. Kaş ta turlara, aktivitelere katılmadan sadece plajlarda zamanınızı geçirerek yapacağınız tatil biraz sıkıcı olabilir. Kaş ‘ın tadını çıkarabilmek için Kekova tekne turuna, Kaş saklıkent jeep safari turuna, yamaç paraşütü aktivitesine, dalış organizasyonlarına mutlaka katılın.

Benzer Tur Paketleri

kaş saklıkent safari turu

KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ SAKLIKENT SAFARİ TURU Saklıkent jeep safari turu Kaş...
1500.00 den itibaren
kekova tekne turu

KAŞ KEKOVA TEKNE TURU

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
KAŞ KEKOVA TEKNE TURU Kekova tekne turu, Üçağız köyü,...
1500.00 den itibaren
kaş deneme dalışı

KAŞ DENEME DALIŞI

1 dalış
KAŞ Çıkışlı
KAŞ DENEME DALIŞI Kaş deneme dalışı da yapılacak favori...
1500.00 den itibaren
deniz kanosu turu

DENİZ KANOSU (SEA KAYAKING)

GÜNÜBİRLİK
KAŞ Çıkışlı
Deniz Kanosu Turu Deniz kanosu turu bir doğa sporudur....
60.00 den itibaren
× Canlı Destek İçin Buradayız